Автор Тема: МК АУТО ЕКСПЕРТИЗ, ДЕЈНОСТ И УСЛУГИ  (Прочитано 13420 пати)

Отсутен NUME

 • Модератор
 • Сениор
 • *****
 • Пораки: 5718
Одг: МК АУТО ЕКСПЕРТИЗ, ДЕЈНОСТ И УСЛУГИ
« Одговори #195 на: 11 Март 2024, 14:21:53 pm »
лесно е.... ;D

https://www.youtube.com/watch?v=823UHq4XnCo

еве пробај од 55 секунда

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8063
 • Малерозен дрводарец
Одг: МК АУТО ЕКСПЕРТИЗ, ДЕЈНОСТ И УСЛУГИ
« Одговори #196 на: 27 Март 2024, 00:37:21 am »
Ми отиде месецов...

Може ли да уплатам за 2 автомобили, ама да дојдам следната недела? :D
Потлачени!

Џаба радите, нече вас платити!

Отсутен bobimk

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 256
Одг: МК АУТО ЕКСПЕРТИЗ, ДЕЈНОСТ И УСЛУГИ
« Одговори #197 на: 28 Март 2024, 08:20:15 am »
А што се постигнува уствари со проверката со ова dyno-то? Колку влече или...?

Отсутен D_NazGUL

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 128
 • Come to the dark side - We have cookies!
Одг: МК АУТО ЕКСПЕРТИЗ, ДЕЈНОСТ И УСЛУГИ
« Одговори #198 на: 03 Април 2024, 16:12:28 pm »
Ми отиде месецов...

Може ли да уплатам за 2 автомобили, ама да дојдам следната недела? :D

Попустот од 50% е продолжен и за месец Април.
Инаку вчера бев за проверка на возило. Професионализам до последна секунда.
Човек да не поверува на свои очи и уши дека ваков однос е можен кај нас.
Од тамо отидов веднаш во сервис овластен за возилото кое го проверував за да побарам понуда за сервис на истото и фино лепо ме потсетија дека услужливоста е мислена именка кај нас.
Во секој случај едно големо браво за дечките од МК АУТО ЕКСПЕРТИЗ.
Zastava 101 >> Matiz >> KIA Ceed >> Audi A3 >> VW Passat Variant >> pending ...

Присутен Jimny

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 932
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: МК АУТО ЕКСПЕРТИЗ, ДЕЈНОСТ И УСЛУГИ
« Одговори #199 на: 11 Април 2024, 08:43:55 am »
Ајде и јас ке кажам убави зборови за Аутоекспертиз иако немам лично искуство туку од роднини кои земаа половен аутомобил па таму го носеа за проверка  сепак 7години стар аутомобил браво за човекот културен,воспитан,профи лесно достаплив а воедно и со цените коректен затоа и ке има работа сепак цената на крајот на краиштата си го прави свое .