Автор Тема: УСЛУГА ЗА ПРОВЕРКА НА ВОЗИЛО НА ТЕРЕН  (Прочитано 252 пати)

Отсутен NUME

  • Модератор
  • Сениор
  • *****
  • Пораки: 5699
УСЛУГА ЗА ПРОВЕРКА НА ВОЗИЛО НА ТЕРЕН
« на: 06 Октомври 2023, 09:24:35 am »
Поради зголемен интерес на клиенти да направиме проверка на лице место, ја најавуваме и оваа услуга од понеделник, 09-10-2023.
Има возила кои се на плац/паркинг, немаат таблички или имаат помината регистрација, а сопствениците дозволуваат да си донесете мајстор и кај нив да ја проверувате.
Опцијата за проверка ке опфака
проверка на реална километража, обд дијагностика и бришење грешки,
проверка на каросерија, дали е удрена, фарбана, китирана, калемена,
проверка на дискови и кочници,
проверка на ентериер и
визуелна проверка на мотор,
Останатите проверки како подвозје, предница, задница, амортизери, динамометар, цевки и црева од под автомобил не ни се возможни без доаѓање кај нас во сервис...
цената за услугата ќе изнесува 4000 денари...

Отсутен Carpathian Lord

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 13312
Одг: УСЛУГА ЗА ПРОВЕРКА НА ВОЗИЛО НА ТЕРЕН
« Одговори #1 на: 06 Октомври 2023, 09:59:45 am »