Огласи > Купувам

Купувам кола до 4000 евра

(1/25) > >>

riki_staff:
Дечки барам кола до 4000 евра,не сум ограничен на некој бренд така да спаѓа се во понуда (европски возила)
Во понуда спаѓат хечбег,седан,караван,MPV.
Буџет 2000-4000 евра
-Должина на возилото 4000мм до 4430мм плафон.
-Километража да не надминува 200.000КМ
-Мора да има клима,темпомат,паркинг сензори фабрички
-Мора да е со 4/5 врати
Ако некој имате за продавање пишете ми у порака.

t0m1cA:
Сакаш Туранот мој, само има малку повеќе од 200к км 🤣

riki_staff:
Не го збира у гаража 😁🤣

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

t0m1cA:
4400mm е, тамам 🤣

riki_staff:
Еее да бе,ама дводупло има поминато од 200к 😅

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Навигација

[0] Индекс на пораките

[#] Следна страница

Оди на целосна верзија