Автор Тема: CARclub Возење: Porsche Cayenne S  (Прочитано 697 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29340
  • CARclub.mk

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33949
 • Таков е животот... јебига
Одг: CARclub Возење: Porsche Cayenne S
« Одговори #1 на: 06 Јуни 2023, 21:53:10 pm »
Фаровиве нешто не му стојат или мене така ми се чини?

Отсутен M3V8

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2618
Одг: CARclub Возење: Porsche Cayenne S
« Одговори #2 на: 07 Јуни 2023, 20:34:55 pm »
Ova veke ne e Porshe.