Автор Тема: Најгрда кола  (Прочитано 368309 пати)

Отсутен Mikius

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 10140
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1980 на: 27 Март 2024, 13:55:14 pm »

Присутен Jimny

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1095
  • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1981 на: 27 Март 2024, 14:01:53 pm »
Хајах не рчкај мечка во газ/ очекуваме апдејт на цени на горива