Автор Тема: VW Golf VII 2.0TDI 150 2013  (Прочитано 1700 пати)

Присутен Спенсер

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7247
Одг: VW Golf VII 2.0TDI 150 2013
« Одговори #30 на: Октомври 04, 2023, 08:57:48 am »
Создравје да се вози уба среќа да има, Кече имаш или допрва ќе си купиш со голфо ?  ::)Крал си е крал ;D ;D ;D

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6068
 • 69
Одг: VW Golf VII 2.0TDI 150 2013
« Одговори #31 на: Октомври 20, 2023, 00:40:05 am »
Одлично сочувано возило од ВАГ групацијата. Со здравје да се тркала до 200К км :D После ново.... :D
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7455
 • Добра плата
Одг: VW Golf VII 2.0TDI 150 2013
« Одговори #32 на: Ноември 07, 2023, 00:08:24 am »
Издао си хардкор!
Постао си роќенрол.
Сад те још више волимо. :)

Честито, златен.
Ја допаѓам.
За другите ми е гајле што мислат. :)
Ziltoid The Omniscient