Автор Тема: Купувам куќа во Драчево  (Прочитано 148 пати)

Отсутен bear

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 906
  • If you can dream it, you can do it.
Купувам куќа во Драчево
« на: Ноември 23, 2022, 18:14:00 pm »
Купувам куќа во населба драчево. По можност да не е барака.
Ако продавате, имате чуено некој да продава, или некој иселеник продава, проследете ми контакт во порака.

Благодарам
Никогаш не вели никогаш.