Автор Тема: Redmi Buds 3 Pro Black  (Прочитано 280 пати)

Отсутен ivanxh

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 443
Redmi Buds 3 Pro Black
« на: Јуни 23, 2022, 13:02:38 pm »
Се продаваат нови неотпакувани Redmi Buds 3 Pro црна боја, уште се во целофан. Гаранција директ од Телеком мислам имаат 3 месеци. Одлично служат за прикривање на нови несакани звуци што ги испушта вашиот автомобил.

Цена: 3.500 денари« Последно менување: Јуни 23, 2022, 13:09:02 pm ivanxh »

Отсутен Tesla

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1391
 • Eбач на батерии :D
Одг: Redmi Buds 3 Pro Black
« Одговори #1 на: Јуни 23, 2022, 14:36:57 pm »
Смањи мало Аце. 2,999 денари сo 1 год гаранција се во сетек.
Д'г ж'т в'к п'н б'и - Долг жолт волк полн болви.

Zenu dupe krasi a tortu orasi.

Отсутен ivanxh

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 443
Одг: Redmi Buds 3 Pro Black
« Одговори #2 на: Јуни 23, 2022, 14:50:11 pm »
Смањи мало Аце. 2,999 денари сo 1 год гаранција се во сетек.
Аии педеришта тешки значи овие од Сетек, ми крадат од лебот.

Нова цена 2.500

Отсутен ivanxh

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 443
Одг: Redmi Buds 3 Pro Black
« Одговори #3 на: Јуни 23, 2022, 23:13:05 pm »
Продадени.