Автор Тема: Купувам кола од 1000-3000€  (Прочитано 1348 пати)

Отсутен Nandor The Relentless

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 7337
  • Добра плата
Одг: Купувам кола од 1000-3000€
« Одговори #15 на: Јули 05, 2022, 17:19:57 pm »
Абе имаше ја некое евро пљус лани, имаше цел план шо ќе биде.

И добар ми беше плано, ама не испадна, дагаебууу! :D
Ziltoid The Omniscient