Автор Тема: Купувам бандажи за голф 5  (Прочитано 599 пати)

Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 481
Купувам бандажи за голф 5
« на: Јануари 15, 2022, 16:19:47 pm »
Купувам 4 челични бандажи 16ка за голф 5, ваажно е да не бидат искривени.

Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 481
Одг: Купувам бандажи за голф 5
« Одговори #1 на: Јануари 22, 2022, 16:52:24 pm »
БУМП

Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 481
Одг: Купувам бандажи за голф 5
« Одговори #2 на: Февруари 04, 2022, 11:06:09 am »
BUMP

Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 481
Одг: Купувам бандажи за голф 5
« Одговори #3 на: Јули 02, 2022, 13:49:31 pm »
Bump

Отсутен t0m1cA

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2592
Одг: Купувам бандажи за голф 5
« Одговори #4 на: Јули 02, 2022, 15:07:20 pm »
17ки ако сакаш 😀

Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 481
Одг: Купувам бандажи за голф 5
« Одговори #5 на: Јули 02, 2022, 15:18:02 pm »
17ки ако сакаш 😀
16ки гуми веќе имам купено, уште бандажи  фалат