Автор Тема: VW Touran '05 2.0TDI  (Прочитано 22213 пати)

Отсутен t0m1cA

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2772
Одг: VW Touran '05 2.0TDI
« Одговори #135 на: Декември 05, 2022, 11:06:24 am »
Акумулатор капут.
Купен најефтиниот што го имаше во понуда кај Прч, Magneti Marelli 74ah.