Автор Тема: BMW F30 335i xDrive M Sport  (Прочитано 41314 пати)

Отсутен Ordevski

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1485
Одг: BMW F30 335i xDrive M Sport
« Одговори #405 на: 19 Февруари 2024, 17:32:15 pm »
И таман помислиш дека е постигнат максимумот со дизајнот, Андреј излегува со нешто ново :)

Едвај чекам да ги видам!

Sent from my SM-S908E using Tapatalk


Отсутен Спенсер

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7309
Одг: BMW F30 335i xDrive M Sport
« Одговори #406 на: 19 Февруари 2024, 20:50:37 pm »
Машала цена, то ти е прав автомобилистички ентузијазам  :)

Ова е ентузијазам, кај другите се парите од фирмата на татко му. ;D ;D ;D

Отсутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6585
 • French diamond
Одг: BMW F30 335i xDrive M Sport
« Одговори #407 на: 19 Февруари 2024, 21:09:50 pm »
Барем овде никој не збора дека малите мотори не ги бива, јер имам кеш за големи.

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8185
 • Малерозен дрводарец
Одг: BMW F30 335i xDrive M Sport
« Одговори #408 на: 19 Февруари 2024, 23:20:52 pm »
Ај да дадам мал update тука пошто @Nandor The Relentless ме праша во другата тема  ;D.

Фала на поштовање, роџо... али, пази... сааааамо ако не е добар во живо на крај!
When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен andrejnaumovski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 560
Одг: BMW F30 335i xDrive M Sport
« Одговори #409 на: 20 Февруари 2024, 00:25:01 am »
Ај да дадам мал update тука пошто @Nandor The Relentless ме праша во другата тема  ;D.

Фала на поштовање, роџо... али, пази... сааааамо ако не е добар во живо на крај!

Кога сум утнал ја нешто :)

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8185
 • Малерозен дрводарец
Одг: BMW F30 335i xDrive M Sport
« Одговори #410 на: 20 Февруари 2024, 00:29:53 am »
Ај да дадам мал update тука пошто @Nandor The Relentless ме праша во другата тема  ;D.

Фала на поштовање, роџо... али, пази... сааааамо ако не е добар во живо на крај!

Кога сум утнал ја нешто :)

К'хм... black > blue

Добро, де, не е утнато...
Само in the eye of the beholder :D
When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен M3V8

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2617
Одг: BMW F30 335i xDrive M Sport
« Одговори #411 на: 20 Февруари 2024, 00:45:37 am »
Zaden lonec sto ke bide?
Od kade kako sto, i jas nesto gledav slusav kompilacii koj kakov zvik vadi...

Отсутен andrejnaumovski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 560
Одг: BMW F30 335i xDrive M Sport
« Одговори #412 на: 20 Февруари 2024, 10:05:27 am »
Ај да дадам мал update тука пошто @Nandor The Relentless ме праша во другата тема  ;D.

Фала на поштовање, роџо... али, пази... сааааамо ако не е добар во живо на крај!

Кога сум утнал ја нешто :)

К'хм... black > blue

Само за да не те застанува полиција во комбинација со кичевските таблици 😂😂

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29320
  • CARclub.mk
Одг: BMW F30 335i xDrive M Sport
« Одговори #413 на: 20 Февруари 2024, 10:10:58 am »
Време е за скопски значи!

Отсутен andrejnaumovski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 560
Одг: BMW F30 335i xDrive M Sport
« Одговори #414 на: 20 Февруари 2024, 10:24:33 am »
Време е за скопски значи!

Нека пројде моменталнава ситуација прво, па ќе менуваме документи.  ;D

Отсутен andrejnaumovski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 560
Одг: BMW F30 335i xDrive M Sport
« Одговори #415 на: 08 Март 2024, 00:32:51 am »
Не се десило ништо одамна, периодов не се ни вози многу пошто главам со работа 7 дена во неделата. Ставив летните гуми пред 2 недели отприлика.

Бандажите се во изработка, чим стигнат уште една посета до Мотоцентар.

Надградбите се малце одложени, малку се потсменија плановите, излезе една интересна прилика, ама отом-потом, да не ја подрекувам.

Еве едно сликиче, секако дека беше недела дена во гаража и во тие 2 саати кај што ја извадив заврна.


Отсутен andrejnaumovski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 560
Одг: BMW F30 335i xDrive M Sport
« Одговори #416 на: 05 Април 2024, 07:37:48 am »
Готови се, сеа уште да стигнат.


Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13648
Одг: BMW F30 335i xDrive M Sport
« Одговори #417 на: 05 Април 2024, 10:40:14 am »
Цицка!

Отсутен Tommy

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7079
Одг: BMW F30 335i xDrive M Sport
« Одговори #418 на: 12 Април 2024, 14:44:58 pm »
Tвоето е на огласиве?

Отсутен Jimny

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1074
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: BMW F30 335i xDrive M Sport
« Одговори #419 на: 12 Април 2024, 14:57:20 pm »
Tвоето е на огласиве?
https://m.reklama5.mk/AdDetails?ad=4991765

 И мене ми излезе на реклама претпоставувам дека е на членот ако не е нека корегира или брише