Автор Тема: Прашања за опел тигра а  (Прочитано 1262 пати)

Отсутен BokiON

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
Прашања за опел тигра а
« на: Април 07, 2022, 19:55:08 pm »
Здраво, имам опел тигра а 1.6 фул опрема, сакам да ставам радио во тигрицава, ама сакам радиото да е на допир и на него да можам да контролирам и климата, греачите на седиштата единствен проблем е то шо се е механика, возможно е да се воспостави или преубо е за вистина да е.

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 41545
 • Il Moderatore
Одг: Прашања за опел тигра а
« Одговори #1 на: Април 07, 2022, 21:45:57 pm »
Тачои....

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 32968
 • Таков е животот... јебига
Одг: Прашања за опел тигра а
« Одговори #2 на: Април 07, 2022, 21:55:24 pm »
Спремен си за Тесла братче.

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 41545
 • Il Moderatore
Одг: Прашања за опел тигра а
« Одговори #3 на: Април 07, 2022, 22:06:37 pm »
тигра, тесла... исто е... на Т почнува... :)

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен BokiON

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 2
Одг: Прашања за опел тигра а
« Одговори #4 на: Април 09, 2022, 22:45:35 pm »
Бегај таму каква тесла, подобро ќе си ставам појачало и завршена работа, еве сличе од ентериерот ме интересира ваше мислење како изгледа, а и некој нови идеи.
« Последно менување: Април 09, 2022, 22:52:54 pm BokiON »

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 32968
 • Таков е животот... јебига
Одг: Прашања за опел тигра а
« Одговори #5 на: Април 09, 2022, 23:43:10 pm »
Лелеее  :-X