Автор Тема: Купувам бандажи за Volvo XC60  (Прочитано 1063 пати)

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19641
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Купувам бандажи за Volvo XC60
« на: Декември 16, 2021, 15:18:38 pm »
Барам било кои од следниве.


Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19641
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Купувам бандажи за Volvo XC60
« Одговори #1 на: Јануари 06, 2022, 14:33:11 pm »
^

Отсутен M3V8

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1876
Одг: Купувам бандажи за Volvo XC60
« Одговори #2 на: Јануари 06, 2022, 14:43:16 pm »
Me interesiraat nekoi informacii za XC60kava.
Da ne imas nekoja tema ovde da ja prelistam :)

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19641
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Купувам бандажи за Volvo XC60
« Одговори #3 на: Јануари 06, 2022, 14:59:15 pm »
На другар е колата, ги бараме бандаживе во Македонија за да не мора до Србија да се оди.

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19641
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Купувам бандажи за Volvo XC60
« Одговори #4 на: Јануари 29, 2022, 14:34:18 pm »
^

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19641
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Купувам бандажи за Volvo XC60
« Одговори #5 на: Март 29, 2022, 16:14:16 pm »
%