Автор Тема: Porsche 944  (Прочитано 56475 пати)

Отсутен andrej_111

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 522
Одг: Porsche 944
« Одговори #270 на: 10 Септември 2023, 19:24:19 pm »
Фала друже 😀
Aus Liebe Zum Automobil...

Отсутен andrej_111

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 522
Одг: Porsche 944
« Одговори #271 на: 15 Април 2024, 17:03:01 pm »
Чисто да направиме еден рефреш на темата 😀

Aus Liebe Zum Automobil...

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20611
Одг: Porsche 944
« Одговори #272 на: 15 Април 2024, 17:51:43 pm »
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен BigBull

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 410
Одг: Porsche 944
« Одговори #273 на: 16 Април 2024, 09:43:01 am »
Ве видов сите со поршеата паркирани кај Concept, твоето двоеше  8)