Автор Тема: Седишта за Ѕахо  (Прочитано 238 пати)

Отсутен SiLv3rLiOn

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 4
Седишта за Ѕахо
« на: Март 02, 2022, 16:13:09 pm »
Понудете или упатете ме кај некој кој има за продавање седишта за Citroen Saxo, 4/5 врати може и комплет со тапацири.
Исто така совет е доброедојден од кое друго возило (освен Peugeot 106) би пасувале или би можело лесно со мала модификација да се напасуваат (последново би се однесувало само на предни).
076/880-868
« Последно менување: Март 02, 2022, 16:57:49 pm SiLv3rLiOn »