Автор Тема: Aprilia 50cc над 2010  (Прочитано 252 пати)

Отсутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5387
 • French diamond
Aprilia 50cc над 2010
« на: Март 02, 2022, 14:30:14 pm »
Во потрага сум по скутер Aprilia, над 2010 година и да нема над 20 000км, по можност во фабриката состојба, без ауспуси и ролни и докај 1 400€ max.
Ако познавате некој да продава, пишете

Отсутен vladimir_1

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 780
Одг: Aprilia 50cc над 2010
« Одговори #1 на: Март 02, 2022, 15:19:15 pm »
Mojata be 2015ta, ko za brat  1600€ :)

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Отсутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5387
 • French diamond
Одг: Aprilia 50cc над 2010
« Одговори #2 на: Март 02, 2022, 15:26:22 pm »
Многу пари се за скутер, неоправдана инвестиција е то  :) Тебе можам кинеското да ти го дам и уште 1000рче   ;D