Автор Тема: Opel и неговите модели  (Прочитано 673318 пати)

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22223
Одг: Opel и неговите модели
« Одговори #5205 на: 26 Октомври 2021, 11:19:52 am »
2023-та.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33949
 • Таков е животот... јебига
Одг: Opel и неговите модели
« Одговори #5206 на: 26 Октомври 2021, 18:10:19 pm »
« Последно менување: 26 Октомври 2021, 18:15:36 pm Tischläufer »

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6972
Одг: Opel и неговите модели
« Одговори #5207 на: 26 Октомври 2021, 22:03:47 pm »
Луд си Миле, се изнасмеав :)

Отсутен Zizi

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 197
Одг: Opel и неговите модели
« Одговори #5208 на: 26 Октомври 2021, 22:42:01 pm »
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)


Не те мрзеше?

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22223
Одг: Opel и неговите модели
« Одговори #5209 на: 27 Октомври 2021, 10:23:47 am »
Mене па поубава ми е од обичната Астра, само да не е Астра. ;D

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11715
 • Архитект
Одг: Opel и неговите модели
« Одговори #5210 на: 27 Октомври 2021, 11:37:25 am »
Луд си Миле, се изнасмеав :)


Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33949
 • Таков е животот... јебига
Одг: Opel и неговите модели
« Одговори #5211 на: 27 Октомври 2021, 18:50:01 pm »
Не те мрзеше?
Кога ќе се изнервираш ништо не е тешко.

Отсутен krledr

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 45
Одг: Opel и неговите модели
« Одговори #5212 на: 09 Ноември 2021, 19:35:04 pm »
https://youtu.be/OmxRBfTsfNg

Sent from my SM-G975F using Tapatalk


Отсутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4518
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Opel и неговите модели
« Одговори #5213 на: 18 Октомври 2022, 00:01:52 am »
http://m.reklama5.mk/AdDetails?ad=4385858
Нешто интересно и старо :)

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10140
Одг: Opel и неговите модели
« Одговори #5214 на: 21 Февруари 2023, 08:55:44 am »
Кога Опел владееше ;)


Отсутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4518
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Opel и неговите модели
« Одговори #5215 на: 05 Април 2023, 16:27:13 pm »

Отсутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4518
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Opel и неговите модели
« Одговори #5216 на: 06 Април 2023, 14:44:25 pm »

Отсутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4518
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Opel и неговите модели
« Одговори #5217 на: 23 Април 2023, 09:34:59 am »
Маршеровата опел омега а
https://fb.watch/k4CcLF36MY/?mibextid=NnVzG8

Отсутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4518
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Opel и неговите модели
« Одговори #5218 на: 24 Јуни 2023, 02:05:24 am »
Opel Vectra Turbo 4x4

Отсутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4518
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Opel и неговите модели
« Одговори #5219 на: 23 Декември 2023, 12:37:11 pm »
Темата може да го прогласим за умрено.