Пријатели на CARclub > Dog Security

Nov WEB site na Dog Security

(1/4) > >>

DOG SECURITY:
Pozdrav Drugari .
Povelete posetete go našiot nov Sajt , slobodno može da ni pišete recenzija , mislenje ili sovet
Inaku , od sega imame i Online Shop , so toa što za odredeni produkti pri online naračka , sleduva dopolnitelen popust ili besplatna dostava . 
Vo momentov sajtot seušte se polni so produkti - ne e završen vo celost .
Novo e toa što imame KONFIGURATOR za felni , odbirate brend na vozilo i odbirate felna , kako bi možele da vidite ,kako ke izgleda ostata na voziloto .

www.dogsecurity.mk
www.felni.mk

Nandor The Relentless:
Ааа, браос!

Сака малку оптимизација, ама генерално одлично.
Не мора ни да има онлајн нарачки, доволно е што цените се присутни, па ако бидат редовно ажурирани тоа е сè што треба.

Знаете како е со клабериве, по цигари се оди од Сарај до Автокоманда, само да се вози повеќе :D

DOG SECURITY:
Pretpostavuvam deka si stručen na temava .
Što konkretno misliš deka treba da se optimizira ?
Sovet ?

Nandor The Relentless:
Не е некоја страшна работа, добро функционира, на мобилен е само малку поспоро...

Го спомнав имајќи ги на ум денешниве помлади.
Знаеш како, кога ќе отвори телефонот и сака да исклика сè за 2 секунди :)))

Функционално е ок, само брзината е фактор на телефон.

Единствено би го остранил видеото за на телефони, наместо него да има само слика
затоа што јаде премногу ресурси, тежи доста дебело :)

DarthJe5us:
Јас би додал светла тема.

Навигација

[0] Индекс на пораките

[#] Следна страница

Оди на целосна верзија