Автор Тема: Audi A5 Sportback 3.0 TDI  (Прочитано 4673 пати)

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6967
Одг: Audi A5 Sportback 3.0 TDI
« Одговори #45 на: 09 Јуни 2024, 21:02:32 pm »
Браво, одлично изгледа.

Отсутен andrejnaumovski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 560
Одг: Audi A5 Sportback 3.0 TDI
« Одговори #46 на: 09 Јуни 2024, 22:01:27 pm »
Уф браво. Баш денес гледав преден лип за кај мене, време е да нарачам. 😁

Отсутен kire95

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1673
Одг: Audi A5 Sportback 3.0 TDI
« Одговори #47 на: 09 Јуни 2024, 23:24:34 pm »
Одлично искочило, одма друг лик

Отсутен vladic3110

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5130
Одг: Audi A5 Sportback 3.0 TDI
« Одговори #48 на: 10 Јуни 2024, 11:50:18 am »
Интересен апгрејд, стварно убаво изгледа.
Само планирај пошироки бандаши за бракото оти ќе ти шета на 200та :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен dame

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3137
  • https://www.facebook.com/pages/Hemisko-I-Poliranje-Na-Vozila/373554479331896
Одг: Audi A5 Sportback 3.0 TDI
« Одговори #49 на: 10 Јуни 2024, 15:03:24 pm »
Prekrasno izgleda

Отсутен Tommy

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7079
Одг: Audi A5 Sportback 3.0 TDI
« Одговори #50 на: 12 Јуни 2024, 10:28:35 am »
Ставени нови патосници, овој пат ОЕМ гумени, прав ерес. Закажан и голем сервис за крај на месецот.

Отсутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5742
Одг: Audi A5 Sportback 3.0 TDI
« Одговори #51 на: 12 Јуни 2024, 11:56:32 am »
Папучи имаш у опрема,за тие шо се возаат 😁

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk


Отсутен nikola98

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 175
 • The best or nothing.
Одг: Audi A5 Sportback 3.0 TDI
« Одговори #52 на: 12 Јуни 2024, 12:59:03 pm »
Легнале како шамар на будала.  :)
Има разлика во дебелината или структурата со заменски, гледринг или петекс?

Отсутен Tommy

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7079
Одг: Audi A5 Sportback 3.0 TDI
« Одговори #53 на: 12 Јуни 2024, 13:58:43 pm »
Стварно не би знаел да ти кажам. Во поглед на претходните што беа платнени, овие се и потешки, и подебели.