Гласање

Кој модел би го одбрале?

Hyundai Tucson 1.6T
16 (27.1%)
Kia Sportage 1.6T
14 (23.7%)
Suzuki S-Cross 1.4 Boosterjet MH
10 (16.9%)
Skoda Karoq 1.5TSI
13 (22%)
Донеси си од горе нешто за таа пара....
6 (10.2%)

Вкупно гласови: 59

Гласањето се затвора: Април 04, 2023, 00:37:03 am

Автор Тема: Hyundai Tucson 1.6T vs Kia Sportage 1.6T vs Suzuki S-cross 1.4 MH Vs Karog 1.5T  (Прочитано 3185 пати)

Отсутен M3V8

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2137
Одг: Hyundai Tucson 1.6T vs Kia Sportage 1.6T vs Suzuki S-cross 1.4 MH Vs Karog 1.5T
« Одговори #120 на: Март 13, 2023, 11:09:19 am »
Sfe se trosi, luge ne prasuvaat za cena.