Автор Тема: Продавам: Jack Stands (потпирачи за кола)  (Прочитано 414 пати)

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5013
Продавам: Jack Stands (потпирачи за кола)
« на: Декември 30, 2021, 07:11:21 am »
Продавам Јack stands од Лидл. Брачедот пред некој ден ми донесе од Бугарија, еден сет зедов за мене и еден порачав за некој среќен добитник од форумов.
Солидни се, две во паковање, со спецификации на сликите.

Приоритет имаат редовни членови со над, ете да речиме, 100поста, пошто тешко ваква работа кај нас се наоѓа воопшто.
Цената е таа за да извадиме два сендвичи со брачедот. ;D

Пуштам по карго, ~150ден на ваш трошок, од Битола.

Цена: 1200ден фиксна! (засега)


Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5013
Одг: Продавам: Jack Stands (потпирачи за кола)
« Одговори #1 на: Декември 30, 2021, 09:13:17 am »
@smole
прв пријавен

повеќе среќа другиот пат:  :(
@Diesel
@Dule_


Отсутен DimitarMK

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1701
Одг: Продавам: Jack Stands (потпирачи за кола)
« Одговори #2 на: Декември 30, 2021, 09:17:46 am »
Вистина било кој рано рани две среќи граби. :)

Екстра понуда.

Отсутен Diesel

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4919
Одг: Продавам: Jack Stands (потпирачи за кола)
« Одговори #3 на: Декември 30, 2021, 09:19:22 am »
Здравје. Со здравје да се служи.