Автор Тема: Leatherman Rebar  (Прочитано 897 пати)

Отсутен IdeuX

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 756
Leatherman Rebar
« на: Декември 18, 2021, 17:52:49 pm »
Продавам Leatherman Rebar, некористен, заедно со оригиналната кутија како и футрола.

Цена 95е.

078305495
Отсутен IdeuX

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 756
Одг: Leatherman Rebar
« Одговори #1 на: Декември 21, 2021, 09:45:29 am »
BUMP

90 eur

Отсутен IdeuX

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 756
Одг: Leatherman Rebar
« Одговори #2 на: Јануари 27, 2022, 09:32:45 am »
Bump

Отсутен smole

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2640
Одг: Leatherman Rebar
« Одговори #3 на: Јануари 27, 2022, 18:21:57 pm »
Пушти слики.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16591
 • Keep it 100
Одг: Leatherman Rebar
« Одговори #4 на: Февруари 02, 2022, 18:14:01 pm »
Еве ги сликите:


Отсутен IdeuX

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 756
Одг: Leatherman Rebar
« Одговори #5 на: Февруари 02, 2022, 18:15:16 pm »
Фала Фиц. Имаше слики, али некако магично ги снема :)

Отсутен IdeuX

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 756
Одг: Leatherman Rebar
« Одговори #6 на: Февруари 04, 2022, 22:17:50 pm »
Може клуч :)