Автор Тема: Продавам држач за велосипед/и за петта врата Менабо Мистрал  (Прочитано 376 пати)

Отсутен PetarPano

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 8
Здраво на сите. Се надевам дека на правилно место го поставувам огласот и дека истиот е според правилата.

Имено продавам држач за велосипеди од марката Менабо Мистрал. Држачот е за три велосипеди со сите додатоци. Купен е од Еуростил и користен 10-тина пати. Цената сега во моментов на истиот е 4000 денари. Јас би го продал за 2000 денари.

Во прилог линк за инфо за држачот.

http://euro-stil.mk/index.php?route=product/product&path=20_59&product_id=57

Отсутен Filip MK

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1505
Не знам на што кола си го монтирал, дали ова е изводливо да се стави на Сеник (МПВ)?
Претпоставката е мајката на сите заебувања

Отсутен PetarPano

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 8
Јас го користев на Голф 5 и Опел Корса. Мислам дека на сите возила со петта врата одговара. Може и да се проба на самата кола.

Отсутен PetarPano

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 8
Продаден. Може да се затвори огласот.