Автор Тема: Formula 1 - Season 2022  (Прочитано 32478 пати)

Отсутен Rammlied

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 286
Одг: Formula 1 - Season 2022
« Одговори #420 на: Септември 01, 2022, 17:52:23 pm »
Незнам зошто отиде да му го лиже гзот, убаво си кажа по радио тоа што мисли..

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 52483
 • Махер
Одг: Formula 1 - Season 2022
« Одговори #421 на: Септември 04, 2022, 16:28:02 pm »
Расел си кажа уште вчера, Ферарињата и Перез ќе ги пројде без проблем. И така си испадна. Браво.

Макс беспрекорно извозено, Леклер како успеа 3то да заврши, кој знае.

Отсутен Skywalker

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3036
Одг: Formula 1 - Season 2022
« Одговори #422 на: Септември 04, 2022, 16:46:22 pm »
Ферари циркуз човече

Lt. Commander Data: "I will always be puzzled by the human predilection for piloting vehicles at unsafe velocities"

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8950
Одг: Formula 1 - Season 2022
« Одговори #423 на: Септември 04, 2022, 20:11:54 pm »
Расел си кажа уште вчера, Ферарињата и Перез ќе ги пројде без проблем. И така си испадна. Браво.

Макс беспрекорно извозено, Леклер како успеа 3то да заврши, кој знае.
Макс веќе не е интересен за гледање.
Леклер ничим изазван си се протна на трето, ваљда пуцвалот нешто ја утна кај него :D

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5262
Одг: Formula 1 - Season 2022
« Одговори #424 на: Септември 12, 2022, 11:33:54 am »

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 52483
 • Махер
Одг: Formula 1 - Season 2022
« Одговори #425 на: Септември 14, 2022, 08:27:47 am »

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 52483
 • Махер
Одг: Formula 1 - Season 2022
« Одговори #426 на: Октомври 01, 2022, 16:04:55 pm »
Каква Q3, невидено нешто!!! Утре ќе има многу бркање, многу!

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11423
 • Архитект
Одг: Formula 1 - Season 2022
« Одговори #427 на: Октомври 01, 2022, 21:52:33 pm »
Утре по се изгледа ќе победи SC.

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5262
Одг: Formula 1 - Season 2022
« Одговори #428 на: Октомври 02, 2022, 09:19:54 am »
После 20-21 часот нема да врни таму, барем ќе се извози трката значи.

Отсутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1479
Одг: Formula 1 - Season 2022
« Одговори #429 на: Октомври 02, 2022, 16:44:53 pm »
Арно му текна дрс да пуштат.
The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 52483
 • Махер
Одг: Formula 1 - Season 2022
« Одговори #430 на: Октомври 02, 2022, 20:35:58 pm »
Feliz Navidad to Checo.
https://youtube.com/shorts/N3CqlUALQkQ?feature=share
Како си кидна 7 секунди од Lec на крај, како да му гореше опашката.

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5262
Одг: Formula 1 - Season 2022
« Одговори #431 на: Октомври 04, 2022, 08:36:00 am »
Дури вчера ја гледав трката, да не ги гореше гумите, ќе беше Леклерк прв после казната.

А Макс си рече, „победата е моја“.  ;D

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5262
Одг: Formula 1 - Season 2022
« Одговори #432 на: Октомври 06, 2022, 14:07:01 pm »

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 52483
 • Махер
Одг: Formula 1 - Season 2022
« Одговори #433 на: Октомври 09, 2022, 10:02:01 am »
20с предност и не влагаат за нови гуми. Страшно.

Отсутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1479
Одг: Formula 1 - Season 2022
« Одговори #434 на: Октомври 09, 2022, 10:27:44 am »
Мораше изгледа во Сузука да стане шампион.
The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence.