Автор Тема: BMW X1 sDrive18d  (Прочитано 790 пати)

Отсутен advertioN

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 35
BMW X1 sDrive18d
« на: Октомври 20, 2021, 23:39:32 pm »
Продавам BMW x1 sDrive 18d во одлична состојба. Регистриран до 18 септември 2022година. Поседува сервисна книшка со сите печати од сервисите и е редовно сервисиран во BMW сервис Даим.
Од опрема поседува фарови BiXenon, прскалки на фарови, греачи на седишта, задни паркинг сензори, електрика на сите прозорци, електрика на ретровизори(склопување на копче), команди на волан, надворешните и внатрешниот ретровизор се самозатемнувачки.
Колата се вози секојдневно и може да се види во секое време.
На линкот имате повеќе слики: http://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4089687

Може замена за кола до 105 коња со ваша доплата.
Цена: 11500€

« Последно менување: Ноември 06, 2021, 16:18:31 pm advertioN »

Отсутен advertioN

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 35
Одг: BMW X1 sDrive18d
« Одговори #1 на: Октомври 28, 2021, 14:51:46 pm »
bump.

Отсутен advertioN

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 35
Одг: BMW X1 sDrive18d
« Одговори #2 на: Ноември 05, 2021, 20:01:46 pm »
bump

Отсутен advertioN

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 35
Одг: BMW X1 sDrive18d
« Одговори #3 на: Ноември 16, 2021, 04:17:37 am »
bump