Автор Тема: Dash Camera  (Прочитано 338 пати)

Присутен riki_staff

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4840
Dash Camera
« на: Ноември 15, 2021, 18:59:09 pm »
Фул ХД резолуција,ја распакував да видам дали работи,на кола никад не ја монтирав,има мало екранче на камерата.
Цена 20€ фиксно

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk


Отсутен Anton

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 820
Одг: Dash Camera
« Одговори #1 на: Ноември 16, 2021, 06:35:13 am »
Колега пиши модел да разгледам по нет некои видеа, ако се солидни, ја сум заинтересиран
Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Присутен riki_staff

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4840
Одг: Dash Camera
« Одговори #2 на: Ноември 16, 2021, 08:09:01 am »
Освен Toguard друго ништо не пишува 😁.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk