Автор Тема: Продавам iPhone 6s 64GB  (Прочитано 620 пати)

Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 480
Продавам iPhone 6s 64GB
« на: Ноември 01, 2021, 19:58:24 pm »

Продавам iPhone 6s, телефонот е буквално како нов, цело време користен со маска.
Софтверски е на последниот update.
Цена:5200 ден официјална но за клабер ќе се договориме.
Телефон: 074203693Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 480
Одг: Продавам iPhone 6s 64GB
« Одговори #1 на: Ноември 01, 2021, 19:59:56 pm »Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 480
Одг: Продавам iPhone 6s 64GB
« Одговори #2 на: Ноември 02, 2021, 18:48:08 pm »
BUMP 4800ден

Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 480
Одг: Продавам iPhone 6s 64GB
« Одговори #3 на: Ноември 04, 2021, 15:43:02 pm »
BUMP 4500ден

Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 480
Одг: Продавам iPhone 6s 64GB
« Одговори #4 на: Ноември 10, 2021, 15:40:46 pm »
Нова цена 4000 ден

Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 480
Одг: Продавам iPhone 6s 64GB
« Одговори #5 на: Ноември 15, 2021, 23:55:32 pm »
Нова цена 3500ден