Автор Тема: Купувам гаража во околина на Веро 2 (Карпош)  (Прочитано 587 пати)

Отсутен ZombieMK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 98
Купувам гаража во околина на Веро 2 (Карпош)
« на: Септември 05, 2021, 22:01:50 pm »
Како што гласи насловот, купувам гаража во околина на Веро 2 - Карпош.
Идеално би било доколку се најде некоја од подземните гаражи кај плочникот, но би прифатил и друга локација во таа околина.
Еве и линк од огласот на Реклама 5.

Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4152
Одг: Купувам гаража во околина на Веро 2 (Карпош)
« Одговори #1 на: Септември 05, 2021, 22:50:44 pm »
Toa kje ti bide na toj reon nevozmozna misija. Kaj ministerstvo za ekonomija izlaga garaza za prodazba cena 6000€. Prvo mislev deka e greska pri kucanje vrtam prodadena za 15 min a garazata e gz mesto edvaj vrata otvaras na kola koga kje vlezes.
Podobro baraj karpos 3 kaj policijata tie dzidanite poevtini se.

Отсутен ZombieMK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 98
Одг: Купувам гаража во околина на Веро 2 (Карпош)
« Одговори #2 на: Септември 05, 2021, 23:50:39 pm »
Знам, ама што да правам, тука живеам, морам тука да барам. Не иде да пешачам 20 мин за колата да си ја зеам од гаража :D

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4232
 • Жгл' б гл'б
Одг: Купувам гаража во околина на Веро 2 (Карпош)
« Одговори #3 на: Септември 06, 2021, 00:19:19 am »
Кога ќе најдеш прв доаѓам со плех и веднаш удираме со Ужичко.

Патем, удри еден А4 принт 100 копии, излепи на сè живо што ќе начекаш во околина...
Најефективно, мислам?
Ja mogu da popijem 700 kafa
Iz dzezvi, aparata i kafemata

Отсутен ZombieMK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 98
Одг: Купувам гаража во околина на Веро 2 (Карпош)
« Одговори #4 на: Септември 06, 2021, 00:31:13 am »
Хаха баш денес го напраив тоа, се надевам ќе помогне :)

Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4152
Одг: Купувам гаража во околина на Веро 2 (Карпош)
« Одговори #5 на: Септември 06, 2021, 10:50:23 am »
Кога ќе најдеш прв доаѓам со плех и веднаш удираме со Ужичко.

Патем, удри еден А4 принт 100 копии, излепи на сè живо што ќе начекаш во околина...
Најефективно, мислам?
Mi sobra ideata za printot.
Tuka podzemni garazi odven pozadi ministerstvo za ekonomija i mlecen neznam kade ima. Kaj pedagoska tie dzidanite ako uspees da najdes ?

Отсутен nikola_bb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3882
Одг: Купувам гаража во околина на Веро 2 (Карпош)
« Одговори #6 на: Септември 06, 2021, 19:05:42 pm »
Ti li si momakot so qr kodot i brojceto?

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk


Отсутен ZombieMK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 98
Одг: Купувам гаража во околина на Веро 2 (Карпош)
« Одговори #7 на: Септември 14, 2021, 16:19:31 pm »
Тој сум