Автор Тема: Бандажи со гуми Volvo 17" 7j et50  (Прочитано 202 пати)

Отсутен bramovsk

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3557
Бандажи со гуми Volvo 17" 7j et50
« на: Август 31, 2021, 20:08:47 pm »
Бидејќи колава стана локален дневен превоз за низ град бандавчињава сосе гуми одат на продажба.На нив се монтирани гуми Michelin PS4 225/45/17 94Y ExtraLoad - возени две сезони по 6 месеци или не цели 10000 км. Оваа година не се ставени на кола. Скалдирани се на темно суво место без никакви напрегања.

Цена 500 EUR клаберска за комплет. Ако некој сака само гуми 300 EUR, само бандаши 250 еур.
Дополнителни слики и инфо на оглас

Отсутен bramovsk

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3557
Одг: Бандажи со гуми Volvo 17" 7j et50
« Одговори #1 на: Септември 23, 2021, 09:06:45 am »
B'UmP!