Автор Тема: Купувам трансформатор од 220V на 110/120V  (Прочитано 371 пати)

Отсутен Vwlover

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 399
Купувам трансформатор од 220V на 110/120V
« на: Јули 14, 2021, 14:43:47 pm »
Купувам трансформатор од 220V на 110/120V.
Контакт на телефон 079303693 или во приватна порака :)

Отсутен Carpathian Lord

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 10953
Одг: Купувам трансформатор од 220V на 110/120V
« Одговори #1 на: Јули 14, 2021, 14:47:10 pm »
Види мислам имаш различни типови. Колку W пред се прашање.

http://www.loging.mk/1088/BrowseProducts Пример.