Автор Тема: Купувам Голф 6  (Прочитано 1108 пати)

Отсутен Dodo

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2497
Одг: Купувам Голф 6
« Одговори #15 на: Август 15, 2021, 12:57:03 pm »
@zeroSignal го има најубавиот Голоф 6 и е печен за ID.4 ;D
@Dodo да не с'скам, ама мене вака...

За 6ка станува збор, така да ок е, мојот е генерално најубав и е 7ца. Кул сме... :D
Не беше и твојот 6ка?

6-ка - 7-ца.... исто говно  ;D

Ban!