Автор Тема: Десен фар за Opel Corsa B 1.2 1995g  (Прочитано 384 пати)

Отсутен miko

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 7
Десен фар за Opel Corsa B 1.2 1995g
« на: Јули 07, 2021, 14:04:22 pm »
Здраво. Не знам дали ја отворив темата на точно место ама дали некој продава или знае од каде може да се купи десен фар за Opel Corsa B 1.2 1995g? Некој што растура опели или слично.

Присутен ivanxh

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 226
Одг: Десен фар за Opel Corsa B 1.2 1995g
« Одговори #1 на: Јули 07, 2021, 14:27:34 pm »
Opel Kardas во Радишани, или зачлени се на Опел Клуб Огласник на фејсбук, има доста дечки што растураат Опели.


Отсутен miko

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 7
Одг: Десен фар за Opel Corsa B 1.2 1995g
« Одговори #2 на: Јули 07, 2021, 15:41:16 pm »
Фала ти, најдов кај нив.

Присутен ivanxh

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 226
Одг: Десен фар за Opel Corsa B 1.2 1995g
« Одговори #3 на: Јули 07, 2021, 15:45:25 pm »
Тоа ме радува  8)