Автор Тема: Афтермаркет дизни за om648.961  (Прочитано 287 пати)

Отсутен Bicikle

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 9386
Афтермаркет дизни за om648.961
« на: Март 06, 2023, 10:10:46 am »
Другари афтермаркет дизни за овај мотор? оригиналните ако не се oem тешко дека ќе се погодат, а ко веќе би дал пари за oem би зел некој афтермаркет нека има резерва . Чат гпт предложи Alliant Power. A може и бош или делфи...
« Последно менување: Март 06, 2023, 10:43:52 am Bicikle »