Автор Тема: 2009 Alfa Romeo MiTo, 1.4 Turbo 120hp  (Прочитано 58157 пати)

Отсутен Zile

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7497
 • Плинаш!!!
Одг: 2009 Alfa Romeo MiTo, 1.4 Turbo 120hp
« Одговори #705 на: Ноември 14, 2023, 23:07:24 pm »
Аха Хелиос, тој младиот со наочарчињата повеќе ги разбира боите и тој ако ти прави боја, нема утка. Јас од таму зимав за меривата. Во глобала добри се дечките.

Отсутен kimi makedonski

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2320
 • Слобода или смрт
Одг: 2009 Alfa Romeo MiTo, 1.4 Turbo 120hp
« Одговори #706 на: Ноември 15, 2023, 09:51:42 am »

Мене искрено вакви козметички зафати ми се терапија, ме смируваат и особено кога ќе добијам надпросечни резултати од трудот - ми даваат самодоверба дека замислите и процесите што ми поминуваат низ глава можам да ги постигнам и во реалност :)


Сега секој пат кога ќе влегуваш во кола воланот ќе те потсеќа your future is so bright you've got to wear sunglasses  8)

Присутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17128
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: 2009 Alfa Romeo MiTo, 1.4 Turbo 120hp
« Одговори #707 на: Ноември 19, 2023, 15:22:36 pm »
Денски слики од резултатот:


Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6088
 • Бенве сие бенве
Одг: 2009 Alfa Romeo MiTo, 1.4 Turbo 120hp
« Одговори #708 на: Ноември 19, 2023, 15:43:57 pm »
Зошто таа северна дупка е толку нечиста  да не може човек да користи теписонски патосници на раат… Ако ти пречи воланот види со Прчот да ти набави користен волан, а како нов од Полска, не верувам да биде по скап од репарација кај нас, ербег секако имаш.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Присутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17128
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: 2009 Alfa Romeo MiTo, 1.4 Turbo 120hp
« Одговори #709 на: Ноември 19, 2023, 16:10:27 pm »
Не ми пречи до толку, а кога ќе почне да пречи ќе оди на тапацирање.

Во поглед на патосници, ако теписонските изгледаат вака после 29 дена неперење и неусисивање, можам да замислам на што ќе личат гумени. :)