Автор Тема: Репарирање на Батерија за Лаптоп  (Прочитано 11676 пати)

Отсутен Filip MK

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2218
Одг: Репарирање на Батерија за Лаптоп
« Одговори #30 на: 15 Февруари 2021, 14:35:28 pm »
@Ipkisija Meskosa Ќе чекам денеска или утре да ме побараат од Лининг, таков беше договорот, ако не ќе ги барам овие, фала во секој случај
Претпоставката е мајката на сите заебувања