Автор Тема: HILLCLIMB  (Прочитано 44438 пати)

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16601
 • Keep it 100
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #150 на: Октомври 30, 2016, 23:34:12 pm »

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16601
 • Keep it 100
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #151 на: Септември 06, 2018, 23:52:37 pm »

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51916
 • Махер
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #152 на: Септември 26, 2019, 10:50:37 am »

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51916
 • Махер
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #153 на: Јуни 11, 2020, 09:22:18 am »

Отсутен M3V8

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1876
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #154 на: Јуни 11, 2020, 11:54:50 am »
Sto ima ovoj pod hauba, ops pod gepek.
Shala na strana, ama motor pozadi ko prava trkacka mashina.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51916
 • Махер
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #155 на: Јуни 11, 2020, 12:02:16 pm »

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4576
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #156 на: Август 21, 2020, 18:51:03 pm »


Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4576
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #157 на: Септември 12, 2020, 11:59:53 am »


Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22223
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #158 на: Септември 12, 2020, 15:04:52 pm »

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4576
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #159 на: Октомври 15, 2020, 15:05:58 pm »


Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51916
 • Махер
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #160 на: Октомври 08, 2021, 18:54:56 pm »
Врв.

(Прв коментар: This Yugo sounds better than F1)

Фичо:

Отсутен t0m1cA

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2591
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #161 на: Октомври 08, 2021, 21:56:47 pm »
Само Бате Боби!
Најбрз во класа и најбрз во генерален пласман на 90% од тркиве изминативе 3-4год. со набилдано 1.3 југце :D

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51916
 • Махер
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #162 на: Ноември 14, 2021, 09:29:04 am »
V8 elise

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51916
 • Махер
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #163 на: Јануари 17, 2022, 20:17:11 pm »
Judd is back.


Alfa 4C + Judd!!!!!!!!!!!!!!!!!

Отсутен gtiT

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 171
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #164 на: Март 27, 2022, 12:18:06 pm »

4.0 v8, 520hp/9000rpm, 975kg. N/A никад нема да излезе од мода  8)