Автор Тема: КАЧАНИЧКИ ПАТ СОБИР 10.08.2019  (Прочитано 4883 пати)

Отсутен besko

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 9
КАЧАНИЧКИ ПАТ СОБИР 10.08.2019
« на: Август 09, 2019, 08:38:17 am »
Здраво на сите

Само сакав да ве информирам дека Утре (10,08,2019) ке се одржи еден настан за Коли.

Место : Еуро Актива
Време : 17:00

Повише за настанот имате тука :

https://www.instagram.com/marakli_tkerreve/

За секаква информација слободно прашајте.