Автор Тема: Lexus is250  (Прочитано 10903 пати)

Отсутен zlatko.jovceski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 156
 • Lexus is250 Fiat Panda 1.2
Одг: Lexus is250
« Одговори #180 на: Април 16, 2021, 09:32:28 am »
Малку по малку, се познава дека се приврза со возилцето, почнува да заликува на болид :)

Нареден месец ќе доаѓам во Гостивар, баш би сакал да го начекам некаде низ град. Уште повеќе да го возиш, и гуми и бандажи и хауба и помошник Мартин, све у пакет :)


Не да се приврзав, за краток период ми стана љубов.. кога си гв слободно пиши ќе се напиеме по некое пиво... Иначе @MartinAlfista  ми е главен критичар без него немаше да се донесе до овој стадиум возилцето..

Отсутен zlatko.jovceski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 156
 • Lexus is250 Fiat Panda 1.2
Одг: Lexus is250
« Одговори #181 на: Април 19, 2021, 19:39:11 pm »
Кој рече челичните да се фрлат во канта.
Стига пратка од словенија 16ки за зимски сет...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Отсутен Бузуки

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6059
Одг: Lexus is250
« Одговори #182 на: Април 19, 2021, 22:24:10 pm »
Како да го видов лексусов вчера низ Кичево врвеше ?

Отсутен zlatko.jovceski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 156
 • Lexus is250 Fiat Panda 1.2
Одг: Lexus is250
« Одговори #183 на: Април 19, 2021, 22:46:53 pm »
Како да го видов лексусов вчера низ Кичево врвеше ?


Врвеше, јас идев од охрид ...

Отсутен Бузуки

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6059
Одг: Lexus is250
« Одговори #184 на: Април 19, 2021, 23:40:49 pm »
Топ изгледа во живо е и поубав од на сликите, штом до толку го забележав..  :D

Отсутен zlatko.jovceski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 156
 • Lexus is250 Fiat Panda 1.2
Одг: Lexus is250
« Одговори #185 на: Април 20, 2021, 08:10:04 am »
Топ изгледа во живо е и поубав од на сликите, штом до толку го забележав..  :D

Фала друже за комплиментите, ова ме радува  :) :)