Автор Тема: Микрофон и звучна карта до 250 еур  (Прочитано 5473 пати)

Отсутен achtung

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 6643
Одг: Микрофон и звучна карта до 250 еур
« Одговори #15 на: Октомври 15, 2020, 09:53:04 am »
Тоа, златан!

Колку бона е пакетчето?

Нај ќеф ми е заради звучната - и оној од Presonus е ок, ама со ова мислам дека си завршил подобра работа.
17.990