Автор Тема: Предлог за нова кола  (Прочитано 11730 пати)

Отсутен Bravo

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1010
Одг: Предлог за нова кола
« Одговори #180 на: Февруари 23, 2022, 16:44:26 pm »
да,a?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8959
Одг: Предлог за нова кола
« Одговори #181 на: Февруари 23, 2022, 17:21:23 pm »
340i нема адаштивен пошо нема кој да следи ќе бидат во ретровизор :)

Sent from my HRY-LX1 using Tapatalk
хаха, шо има да се адаптира, другите нека се адаптираат :D

Отсутен miksi

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1055
Одг: Предлог за нова кола
« Одговори #182 на: Февруари 23, 2022, 19:26:06 pm »
340i нема адаштивен пошо нема кој да следи ќе бидат во ретровизор :)

Sent from my HRY-LX1 using Tapatalk
хаха, шо има да се адаптира, другите нека се адаптираат :D
На времето гледав и Сеат Леон ФР 2.0 Тси од оние ружните стари, имав некое на тест, и ок беше колата ама глеам сензори за паркирање нема. Одговорот на чоекот од Кадис на времето:
Абе види, ФР и Купра купуваат луѓе што знаат да возат, не им треба сензори за паркирање. Затоа немаат. Не купив Сеат...

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8959
Одг: Предлог за нова кола
« Одговори #183 на: Февруари 23, 2022, 20:10:50 pm »
340i нема адаштивен пошо нема кој да следи ќе бидат во ретровизор :)

Sent from my HRY-LX1 using Tapatalk
хаха, шо има да се адаптира, другите нека се адаптираат :D
На времето гледав и Сеат Леон ФР 2.0 Тси од оние ружните стари, имав некое на тест, и ок беше колата ама глеам сензори за паркирање нема. Одговорот на чоекот од Кадис на времето:
Абе види, ФР и Купра купуваат луѓе што знаат да возат, не им треба сензори за паркирање. Затоа немаат. Не купив Сеат...
Па нема да купиш кога не знаеш да возиш ;D ;D

Отсутен Спенсер

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7031
Одг: Предлог за нова кола
« Одговори #184 на: Февруари 23, 2022, 22:55:51 pm »
340i нема адаштивен пошо нема кој да следи ќе бидат во ретровизор :)

Sent from my HRY-LX1 using Tapatalk
хаха, шо има да се адаптира, другите нека се адаптираат :D
На времето гледав и Сеат Леон ФР 2.0 Тси од оние ружните стари, имав некое на тест, и ок беше колата ама глеам сензори за паркирање нема. Одговорот на чоекот од Кадис на времето:
Абе види, ФР и Купра купуваат луѓе што знаат да возат, не им треба сензори за паркирање. Затоа немаат. Не купив Сеат...

Имаше некој на форумов пишано за Голф 5ка гти.. колата немаше наслон за рака. ГТИ се возело со двете раце на волан, нема потреба од наслон за рака..

Отсутен vladic3110

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3654
Одг: Предлог за нова кола
« Одговори #185 на: Февруари 23, 2022, 23:31:10 pm »
Значи мене Меганот R.S ми е уствари, ни наслон за рака ни сензори немам :D
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html