Автор Тема: Хомологација  (Прочитано 1476 пати)

Отсутен GreenVlach

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 20
Хомологација
« на: Септември 17, 2020, 20:31:29 pm »
Поздрав дечки имам Голф 1 1983 1.3 во регистрација сакам да му ставам 2.0ABF но дали ќе можам да го регистрирам како 2.0ABF и што ми е потребно за да направам хомологација.