Автор Тема: Туниниг фарови  (Прочитано 2984 пати)

Отсутен Autolux - Karoserija.mk

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 9
Туниниг фарови
« на: 18 Март 2020, 09:47:51 am »
Тунинг фарови за сите видови на возила
https://autolux.mk/avtomobilno-osvetluvanje/tuning-farovi

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29283
  • CARclub.mk
Одг: Туниниг фарови
« Одговори #1 на: 18 Март 2020, 10:50:51 am »
Јас сум заинтересиран за овие. :)

https://autolux.mk/tuning-farove-za-vw-golf-6-08-12-u-type-s-cherna-os-97647

Отсутен s1n1sa

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 434
Одг: Туниниг фарови
« Одговори #2 на: 18 Март 2020, 11:22:56 am »
Општо глеам слабо стоите со делови за Хјундаи, се надевам ќе има во иднина ;)
Hyundai Elantra 6th G

Отсутен Autolux - Karoserija.mk

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 9
Одг: Туниниг фарови
« Одговори #3 на: 19 Март 2020, 15:09:23 pm »
Јас сум заинтересиран за овие. :)

https://autolux.mk/tuning-farove-za-vw-golf-6-08-12-u-type-s-cherna-os-97647

поминете да нарачаме

Отсутен Autolux - Karoserija.mk

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 9
Одг: Туниниг фарови
« Одговори #4 на: 19 Март 2020, 15:10:51 pm »
Општо глеам слабо стоите со делови за Хјундаи, се надевам ќе има во иднина ;)
Точно е општо послабо имаме делови туниниг од тој бренд а каросериски и механички делови имаме доста