Пријатели на CARclub > Autolux & Каросерија.mk

Patosnici za site vidovi vozila

(1/4) > >>

Samco:
Gumeni i platneni patosnici za site vidovi vozila, za kabinski prostor i za bagaznik. Rabotime nekolku evropski brendovi, patosnicite se po merka za sekoe vozilo. Podetalno na www.patosnici.mk

Спенсер:
Само возачки патосници дали носите? ;D :D

bramovsk:
@Samcoпробав да ги додадам во кошничка но не ми успеа. https://patosnici.mk/petex-volvo-s40-03-2004-07-2012-v50-04-2004-07-2012-c30-12-2006-4-b058-rex Moже да се земат некаде од дуќан?

riki_staff:

--- Цитат: Спенсер на Март 04, 2020, 13:19:12 pm ---Само возачки патосници дали носите? ;D :D

--- Крај на цитатот ---
И јас истото ќе прашав 😁

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

smole:
Типскиве патосници - за багажник најчесто се по порачка или имате на лагер?

На сајтот ништо не пишува дали е на залиха или не.

Навигација

[0] Индекс на пораките

[#] Следна страница

Оди на целосна верзија