Автор Тема: Gran Turismo PS4  (Прочитано 3101 пати)

Отсутен bobbyniko

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 3
Gran Turismo PS4
« на: Јануари 12, 2020, 12:30:07 pm »
Здраво.
Дали на форумов има некој што ја игра Gran Turismo Sport на ps4? Ако има доволно играчи може на custom room да возиме?

Отсутен Tony

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 241
Одг: Gran Turismo PS4
« Одговори #1 на: Јануари 23, 2022, 01:26:04 am »
Игра некој?
2010 Mitsubishi Outlander 2.0 DID
2012 Peugeot 308 1.6 eHDI
2014 Audi A3 1.6 TDI
2019 Аprilia SR50R

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27698
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Gran Turismo PS4
« Одговори #2 на: Јануари 23, 2022, 10:40:28 am »
Хм... Да ја купам значи.

Отсутен Bravo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 938
Одг: Gran Turismo PS4
« Одговори #3 на: Јануари 23, 2022, 14:29:07 pm »
Јас ја играм чат пат


Sent from my iPhone using Tapatalk

Отсутен Tony

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 241
Одг: Gran Turismo PS4
« Одговори #4 на: Јануари 23, 2022, 22:29:51 pm »
Добра едиција беа гр јарисот и гр86. Од други производители слабо ставаат, скоро ништо.

Ми фали некоја драјвинг игра со опен ворлд.
2010 Mitsubishi Outlander 2.0 DID
2012 Peugeot 308 1.6 eHDI
2014 Audi A3 1.6 TDI
2019 Аprilia SR50R

Отсутен bobson

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 301
 • RB26DETT Z2
Одг: Gran Turismo PS4
« Одговори #5 на: Јануари 24, 2022, 09:05:04 am »
Не е open world меѓутоа ако гејмате на PC Assetto Corsa со многуте достапни модови е префектна за се од сериозно тркање на стаза со GT3/GT2 возила до крузање со другари по обиколница во Токио или по кањоните во LA.

Исто така има огормен избор на возила, буквално скоро се што ќе ти текне.

Кога има попуст на steam се наоѓа за ~25eur комплет со сите DLC-a што е ненормално добра зделка.