Општо > Игри за PC и конзоли

Gran Turismo PS4

(1/1)

bobbyniko:
Здраво.
Дали на форумов има некој што ја игра Gran Turismo Sport на ps4? Ако има доволно играчи може на custom room да возиме?

zeroSignal:
Хм... Да ја купам значи.

Bravo:
Јас ја играм чат пат


Sent from my iPhone using Tapatalk

bobson:
Не е open world меѓутоа ако гејмате на PC Assetto Corsa со многуте достапни модови е префектна за се од сериозно тркање на стаза со GT3/GT2 возила до крузање со другари по обиколница во Токио или по кањоните во LA.

Исто така има огормен избор на возила, буквално скоро се што ќе ти текне.

Кога има попуст на steam се наоѓа за ~25eur комплет со сите DLC-a што е ненормално добра зделка.Навигација

[0] Индекс на пораките

Оди на целосна верзија