Автор Тема: Ново возило до 20000 €  (Прочитано 19597 пати)

Отсутен Stratro

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 22223
Одг: Ново возило до 20000 €
« Одговори #165 на: Февруари 14, 2021, 16:08:26 pm »
Златен...ако некој има тригер копче кога ќе се спомне некој бренд тоа си ти. И ова не го читаш прв пат и не само од мене.
Земи види си го последниов пост со цитативе и ќе ти стане појасно што зборам.

Мене си ми само забавен за читање, на моменти смешен, бидејќи  да не знаев што возиш стварно ќе помислев дека Шми се уклучил на форуов.


 ;D