Автор Тема: BMW 335d e90  (Прочитано 43043 пати)

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6907
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #195 на: 26 Јули 2022, 13:33:05 pm »
И мене би ме радувало ако остане на форум, уште повеќе ако се паркира кај мене у гаража.

Çmimi?

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4707
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #196 на: 26 Јули 2022, 20:02:41 pm »
9000, a за стални муштерии како @AUUU следува екстра попуфче :)


Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6907
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #197 на: 26 Јули 2022, 22:26:59 pm »
9000, a за стални муштерии како @AUUU следува екстра попуфче :)

Ја мислев ќе кажеш 15-20.000 еур па да се убедам дека е многу. Вака ме оставаш да се убедам дека ми треба :) .

Иначе за 30 еур по коњ цената е поефтина него Пунто на старо :)

Ама па 286 коња кола тешко друг пат у овој живот. Мислам дека вреди да се поужива додека има уште дизел.

Ова:


« Последно менување: 26 Јули 2022, 23:00:18 pm AUUU »

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54739
 • Махер
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #198 на: 26 Јули 2022, 23:18:56 pm »
Тоа па, тоа па...

Отсутен Спенсер

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7297
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #199 на: 29 Јули 2022, 15:05:32 pm »
Драги колеги, Бетка оди на продажба, па да најавам тука пред да пуштам огласи. Ако има некој заинтересиран, слободно пишете/јавете се 075535092, би ме радувало ако остане на форумов.

@DarthJe5us

Отсутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6511
 • French diamond
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #200 на: 29 Јули 2022, 16:23:22 pm »
Тој едно 5 години бара кола, ама изгледа бара за да не најди   ;D

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20053
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #201 на: 29 Јули 2022, 16:32:57 pm »
9 години скоро.

Отсутен Спенсер

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7297
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #202 на: 29 Јули 2022, 21:09:41 pm »
Тој едно 5 години бара кола, ама изгледа бара за да не најди   ;D

БМВво ми се виде као ок кола за неговите барања, затоа го тагг. Ама шо знам, не се изјасни/

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4707
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #203 на: 11 Октомври 2022, 10:38:51 am »
Може клуч на темава. Бетка беше мојот сон на летната ноќ и со многу тешко срце ја оженив. Да, девојче ќе ја вози на крајот на денот, poso na forumov nikoj nema MUDA za vakvo benwe!!!1!!


Морав да искористам прилика, проштевајте ::)

Се надевам дека наскоро ќе отворам нова тема со помлада Бетка ;)


Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29138
  • CARclub.mk
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #204 на: 11 Октомври 2022, 10:53:39 am »
Ајде, чекаме нова Бетка!

Отсутен Спенсер

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7297
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #205 на: 11 Октомври 2022, 15:19:49 pm »
Може клуч на темава. Бетка беше мојот сон на летната ноќ и со многу тешко срце ја оженив. Да, девојче ќе ја вози на крајот на денот, poso na forumov nikoj nema MUDA za vakvo benwe!!!1!!

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
Морав да искористам прилика, проштевајте ::)

Се надевам дека наскоро ќе отворам нова тема со помлада Бетка ;)

линк?  ;D

Отсутен dame

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3123
  • https://www.facebook.com/pages/Hemisko-I-Poliranje-Na-Vozila/373554479331896
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #206 на: 11 Октомври 2022, 18:59:13 pm »
Ajde odvaj cekame da vidime so sto ke ne iznenadis

Отсутен Diesel

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5973
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #207 на: 11 Октомври 2022, 19:19:23 pm »
Може клуч на темава. Бетка беше мојот сон на летната ноќ и со многу тешко срце ја оженив. Да, девојче ќе ја вози на крајот на денот, poso na forumov nikoj nema MUDA za vakvo benwe!!!1!!

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
Морав да искористам прилика, проштевајте ::)

Се надевам дека наскоро ќе отворам нова тема со помлада Бетка ;)

линк?  ;D

Mozzi insta

Отсутен andrejnaumovski

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 489
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #208 на: 12 Октомври 2022, 09:51:45 am »
Dryzze kajznae zensko ovoj zver da go vozi...