Автор Тема: Ново возило до 20000 €  (Прочитано 24173 пати)

Отсутен Stratro

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 22223
Одг: Ново возило до 20000 €
« Одговори #165 на: 14 Февруари 2021, 16:08:26 pm »
Златен...ако некој има тригер копче кога ќе се спомне некој бренд тоа си ти. И ова не го читаш прв пат и не само од мене.
Земи види си го последниов пост со цитативе и ќе ти стане појасно што зборам.

Мене си ми само забавен за читање, на моменти смешен, бидејќи  да не знаев што возиш стварно ќе помислев дека Шми се уклучил на форуов.


 ;D

Отсутен Jimny

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1047
  • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.

Отсутен MarceCvarce

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 8823
Одг: Ново возило до 20000 €
« Одговори #167 на: 03 Јануари 2024, 19:26:46 pm »
Yaris Hybrid ima za 20ce