Автор Тема: Laser Interceptor (ANTI LASER)  (Прочитано 19682 пати)

Отсутен zlatkoa

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3201
Одг: Laser Interceptor (ANTI LASER)
« Одговори #30 на: 03 Септември 2018, 13:12:27 pm »
Исто така гратис добиваш и кривична и конфискација на колата. Со среќа продажбата само гледај да не ти трепне мвр.
Според тебе achtung и фабриката треба да затвори , а произведува веќе 10 години за цел свет .
Вака : Клиентот го купува   уредот како ласерски паркинг сензор а има опција да го користи и како антиласер , изборот е на клиентот како и кога сака да го користи, затоа и се опциите ,  прашањето е дали сакаш и ти треба ваков уред  или возиш прописно. Кој вози на Автопат повеќе од прописите , на него му треба , ти пошто си возиш прописно веројатно по муабетов , тебе и не ти треба .
Инаку - Муабетот со конфискација на колата е тотално НЕТОЧЕН , ти не пренесуваш ДРОГА па да ти ја конфискуваат ,и не заборавај на Паник Бутонот .


Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Абе @achtung шо има врска дека не е легално.
Не е легално да убиеш чоек со оружје, ама сепак се продава оружје во продавница.
Исто ти е ова.
Можиш да го купиш ама не смееш да го користиш.

Абе јас иам саат што издржува 500 метри под вода, ама од кај знам дали држи. Шо мајка барам да идам 500 метри под вода.

Си го иам.

И монтка иам, за на Еверест, ама само на Водно ја иам качено и топлеше.

Отсутен DOG SECURITY

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 530
  • CAR AUDIO SPECIALISTS
    • www.dogsecurity.mk
Одг: Laser Interceptor (ANTI LASER)
« Одговори #31 на: 09 Февруари 2022, 20:13:43 pm »
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk